Edukacja

Nasze projekty

To inicjatywa, w której poprzez interakcję, zabawę, naukę stawiania pytań i rozwiązywania problemów przekazujemy najbardziej aktualną wiedzę dzieciom w wieku 7-11 lat. Zajęcia odbywają się w modelu “hands on” – poprzez zajęcia laboratoryjne i plenerowe.

To platforma internetowa przeznaczona dla uczniów w wieku 7-11 lat. W ramach projektu uczymy dzieci i młodzież jak bezpiecznie korzystać z internetu oraz pokazujemy jak twórczo wykorzystywać sieć. Oferujemy lekcje w formie warsztatów prowadzonych przez specjalistów – wykładowców i praktyków komunikacji, marketingu i public relations.

Biznes Kids to nieodpłatny ogólnopolski projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych w wieku 11-14 lat. Celem projektu jest kształtowanie u młodych obywateli umiejętności rozporządzania swoim budżetem, oszczędzania i planowania wydatków. Interaktywne warsztaty on-line realizowane są za pośrednictwem platformy edukacyjnej i obejmują trzy tematy – „Zaplanuj swój budżet”, „Bądź Panem swoich danych” oraz „Twój pomysł na biznes”.

Projekt skierowany jest do utalentowanej młodzieży w wieku 9-15 lat, która pragnie zgłębiać tajniki zdrowego stylu życia. Oferujemy fascynujące lekcje na temat zdrowego odżywiania, fizjoterapii i troski o wzrok, czy też pierwszej pomocy. To nie tylko nauka, ale także praktyczne umiejętności, które mogą zmienić Wasze życie na lepsze.